Jaroslava Šeflová

Jaroslava Šeflová

Office a event manažerka

A rich life is measured in memories.

10

projektů

5

let praxe

Detailista, který se jen tak s něčím nespokojí, a když něco dělá, musí to být perfektní. Především co se týká organizace různých eventů, firemních večírků nebo konferencí a meetingů. To jsou práce, které ji baví nejvíce. Vidět úsměvy lidí, když mohou relaxovat a být pak víc nakopnutí a odhodlaní do další práce … z toho má radost a to jí dává smysl.

 

Už od dětství pomáhala lidem a starala se o ně. Třeba když šli s rodinou na představení bratra do školky (ona sama tam ještě ani nechodila), sotva uzvedla židličku, ale stejně po představení všechno uklidila. Věnuje se osobnímu rozvoji a má radost nejen ze svých výsledků a posunů, ale i z výsledků ostatních. Věří, že když je práce dělaná s vášní a nadšením, vždycky přinese lepší výsledky.

 

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2019 a hned se připojila k týmu Reaktoru. Chtěla tak propojit jak znalosti práva, které na Univerzitě získala, tak i zkušenosti z předchozích prací ve velkých firmách, kde měla na starosti právě organizaci firemních akcí a konferencí.

 

V průběhu studia absolvovala program Erasmus na Právnické fakultě Univerzity v Tilburgu v Holandsku, který jí dal velký rozhled, prohloubil její píli a samozřejmě přispěl ke zlepšení jazyka. Ve Studiu Reaktor může uplatnit všechno, skloubit organizaci, právo, administrativu a přidat trochu radosti a veselé nálady. Líbí se jí, když se kouká na šikovné architekty, jak debatují nad zdánlivými maličkostmi, jak urputně hledají nejlepší řešení, pomáhají si a tvoří nové krásné prostory, kde se pak mohou tvořit další a další nápady různých profesí nebo pohodová rodinná atmosféra.

 

Email: office@studio-reaktor.com

Přejít na začátek